İçerenköy Hurdacı

İçerenköy Hurdacı

Ataşehir Hurdacı, İçerenköy Hurda, İçerenköy Hurdacıları, İçerenköy Hurdacı

İçerenköy Hurdacı, İstanbul’un Anadolu yakasında lider hurdacı firmasıdır. Biz bakır kablo atık malzemesinin satın alımını ve geri dönüşümünde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Amacımız, Ataşehir ve çevresindeki işletmeler ve bireyler için verimli ve çevre dostu atık yönetimi hizmetleri sağlamaktır. Bu nedenle ekibimiz 7/24 hurda alımı için sizlere hizmet vermektedir.

Anadolu yakası hurda toplama merkezi olarak, yerel toplumumuzun benzersiz ihtiyaçlarını ve endişelerini anlıyoruz. Adil ve şeffaf iş uygulamalarına kararlıyız. Ve her zaman hurda malzemeleriniz için en iyi fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, bakır kablo hurda dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerini satın almaktadır.

Hurda Satın Alma Süreci

Varlı Hurdacılık olarak, hızlı ve kolay atık malzeme satın alma sürecinde gurur duyuyoruz. Atık metalinizi satmak için yerinde değerlendirme ve alım hizmetleri sunuyoruz. Son teknoloji tesis ve ekipmanlarımız, atık malzemelerinizi hızlı ve etkili bir şekilde işleyerek geri dönüştürür.

Saygın ve güvenilir bir hurdacı firması olarak, tamamen lisanslı ve sigortalıyız. Ayrıca, atık metal geri dönüşümü ile ilgili tüm yerel, bölgesel ve federal yasalara uymaktayız. Bu, atık malzemelerinizin güvenli ve sorumlu bir şekilde ele alındığını ve çevrenin korunduğunu garanti eder.

İçerenköy Hurdacı – Atık Malzeme Toplama İşlemi

Hurda malzeme satın alma hizmetlerimizin yanı sıra, atık metal üreten işletmeler için özel çözümler sunuyoruz. İster firma ister şahıs olun her türlü hurda maden veya eski satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler bizi aradığınızda satmak istediğiniz malzemenin türünü ve kilosunu bizlere görsel olarak whatsapp üzerinden iletiyorsunuz. Sonrasında fiyat teklif aşamasında sizlere en yüksek fiyatları sunuyoruz. Daha sonra işletmemize yakın iseniz hurdalarınızı getirebilirsiniz. Tartım işlemini burada yapıyoruz. Ancak sizler hurdanızı getiremeyecek bir konumda iseniz bizler ayağınıza kadar araçlarımızla geliyoruz. Yerinde tartım işlemi yapıyoruz ve paranızı nakit ödeme çözümleri ile sunuyoruz. Bu nedenle sizler nakit paranızı yerinde alıyorsunuz.

Alım Yaptığımız Maden Çeşitleri

Bakır Kablo, Demir, İnşaat Demiri, Saç, Panel, Pimapen, Pimaj, Krom, Nikel, Sarı, Alüminyum, Çinko vb. Hurda ve metal türlerini 2023 güncel hurda fiyatları üzerinden satın alıyoruz. Hemen hurda satışı için bizi arayabilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları için fiyat listesinin olduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir